Śniadanie mistrzów od Jogobelli

Witam serdecznie. Mój pierwszy wpis zacznę od śniadania. Ostatnio udało mi się dostać do kampanii TRND. Jak zawsze pyszny projekt i wielka radość. Tym razem miałam szansę spróbować nowości Jogobelli. Przy okazji przez tydzień miałam komfort psychiczny, bo zniknął problem uzupełniania lodówki. Ile razy bym jej nie otworzyła w ciągu dnia zawsze było w niej jedno – jogurty. Może jeszcze szynka i ser upchnięta na drzwiach, bo nic więcej się nie zmieściło. Na szczęście/nieszczęście był to stan przejściowy i jogurty szybko się rozeszły, a lodówka znowu stała się tym tajemniczym miejscem, w którym niby wszystko jest, ale kiedy ją otwierasz, najczęściej nie ma w niej niczego na co masz ochotę. Przynajmniej ja tak mam…

 

Miałam przyjemność testować:

Jogobella Musli: Extra-duże kawałki owoców i musli.
Dostępne w smakach: truskawka-banan, malina-ananas, jabłko-gruszka, figa-winogrona.

Jogobella Musli, nasz faworyt


Jogobella Breakfast: Połączenie chrupiących elementów i owocowego jogurtu.
Dostępne w smakach: Choco Crunchy (jagoda, banan), Tropical Musli (brzoskwinia, truskawka), Nuts Musli (brzoskwinia, truskawka).

Jogobella Breakfast
Brzoskwinia plus musli
Musli
Musli, da się zauważyć dumne ziarenko słonecznika 🙂
Może jestem infantylna, ale te ciasteczka są słodkie
Druga wersja musli, i te ciasteczka…

Jogobella 8 Zbóż: Owies, orkisz, żyto, jęczmień, pszenica, ryż, proso, gryka… a do tego pyszny jogurt w sześciu owocowych smakach.
Dostępne w smakach: ananas-banan, śliwka, truskawka, brzoskwinia, wiśnia, jagoda.

Jogobella 8 zbóż
Jogobella 8 zbóż

Moja opinia

Naszej rodzinie najbardziej posmakowała Jogobella Musli. Kawałki owoców są naprawdę duże, ich obecność sprawia, że słodycz jogurtu jest fajnie złamana. Jogurt ma dla mnie idealną wielkość „na raz”, więc jak najbardziej można go zjeść w trakcie szkolnej przerwy, co z 8 zbóż mogłoby stanowić mały problem. Zaletą 8 zbóż są za to zboża 🙂 i ta miła świadomość, że jesteś fit, trendy i co tam jeszcze… Jagodowa 8 zbóż przepyszna. Breakfast to fajna odmiana, dla osób, które lubią mieć wpływ na własne życie nawet w kwestiach stopnia zmieszania jogurtu z musli. Do wyboru mamy 3 rodzaje musli. Cena: Musli – 1,59 zł; Breakfast – bez promocji 2,19 zł; 8 zbóż – 2,49 zł.

Zalety:

  • różne warianty smakowe
  • coś do pochrupania
  • do szkoły, do pracy, wszędzie
  • zdrowe dodatki, ziarna, owoce
  • można używać jako klocki, jeśli posiada się w domu kreatywnego 10-latka

    Troszkę inaczej wyobrażałam sobie wieżę, ale prawdopodobnie nie mam pojęcia o budowaniu wież, za to mamy własne Tadź Mahal

Wady:

  • dla mnie trochę za słodkie, wszystkie, szczególnie dosypka musli w Jogobella Breakfast, niby zdrowo a jednak… czuję się jakbym jadła słodycze a nie „zdrowy” jogurt, może dlatego, że nawet herbaty nie słodzę.

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *